JKC-DENSALT

JKC-DENSALT

UTWARDZACZ, USZCZELNIACZ I ZAGĘSZCZACZ POWIERZCHNI BETONOWYCH, OCHRONA PRZED SOLĄ I PYLENIEM

Jest bezpiecznym dla środowiska płynnym utwardzaczem na bazie krzemianów litu,  do obróbki powierzchni betonowych i kamiennych, który przenika i uszczelnia poprzez reakcje chemiczne zachodzące w betonie, tworząc czystą, zagęszczoną, trwałą i twardą nieorganiczną warstwę, która jest oddychająca, paroprzepuszczalna, odporna na ścieranie i ekstremalnie twarda, dodatkowo zabezpiecza beton przed szkodliwym działaniem soli oraz pyleniem.

Jest najlepszym rozwiązaniem dla powierzchni wymagających długotrwałego

zabezpieczenia i ochrony przed bardzo intensywnym użytkowaniem, wilgocią, brudem i zanieczyszczeniami, oraz stanowi ochronę przed wykwitami alkalicznymi.

JKC-DENSALT -  Stanowi skuteczną ochronę przed wodą jak również solanką, która przyczynia się do erozji oraz pogarszaniu się jakości i trwałości betonu. JKC DENSALT  uszczelnia mikro-kanaliki w betonie dzięki czemu beton staje się twardszy, mocniejszy,
bardziej odporny na ścieranie, niepylący i łatwiejszy w utrzymaniu czystości.

Podłoże staje się bardziej odporne na zabrudzenia, odpryski, warunki atmosferyczne, wykwity, penetrację wody, grzyby i pleśń, uszkodzenia, zamrażanie-rozmrażanie jak również ogranicza korozję stali zastosowanej w podłożu betonowym.

JKC DENSALT –  jest optymalnym systemem bezpowłokowym, trwale zabezpiecza i wzmacnia wierzchnią warstwę betonu, dzięki czemu nawet przy częstym myciu oraz narażeniu na intensywne użytkowanie posadzka nie ulega degradacji i zachowuje estetyczny wygląd.  
JKC DENSALT – ma zastosowanie do ochrony powierzchni betonowych wewnątrz jak również na zewnątrz obiektów, może być zastosowany jako ochrona konstrukcji poziomych jak i pionowych. Doskonale nadaje się do zastosowania w garażach, na rampach wyładowczych, podjazdach, mostach oraz innych konstrukcjach zewnętrznych narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

JKC-DENSALT to produkt wszechstronny, trwały, wytrzymały, o niskiej zawartości szkodliwych substancji lotnych (VOC), silnie wiążący, odporny na promieniowanie UV, ścieranie, plamienie i ciężki ruch.

Klasa przemysłowa produktu zapewnia szybkie zastosowanie, bezbarwne wykończenie i łatwą aplikację w obiektach, które wymagają maksymalnej ochrony, oraz kiedy nie jest możliwy długi czas przestoju w ich użytkowaniu. Wyjątkowo niska zawartość szkodliwych substancji lotnych VOC powoduje przyjazność dla środowiska.